HABERLER

Basında MKZ Lojistik


"MKZ Lojistik’in tercihi MAN araçları"

Lojistik sektörünün genç ve dinamik şirketi MKZ Lojistik, filosunu 15 adet MAN TGS EfficientLine alarak güçlendirdi.

“Kara, deniz, hava, demir yolu araçları ile her türlü yük, yolcu, kargo ve ticari emtianın yurt içi, yurt dışı ve transit taşımacılığını yapmak üzere geçtiğimiz Şubat ayında kurulan MKZ Lojistik, nakliye filosunun omurgasını MAN TGS EfficientLine’lar ile oluşturdu. 15 adet MAN TGS 18.440 4X2 BLS Efficientline araç, düzenlenen törenle MAN Antalya Yetkili Bayisi Antoto aracılığıyla MKZ Lojistik Firması’na teslim edildi.

MAN’ın Ankara’daki üretim tesislerinde gerçekleştirilen teslimat törenine, MKZ Lojistik yöneticileri Aydın Zeytinoğlu ve Harun Reşit Zeytinoğlu’nun yanı sıra Antoto ve MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. yetkilileri de katıldılar.

MKZ Lojistik yöneticileri, araç filolarını oluştururken MAN TGS EfficientLine’ı tercih etmelerinin sebeplerini; “araçların dayanıklılığı, yüksek yakıt tasarrufu, ve üst düzey performansı ile tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek teknoloji ve kaliteye sahip olmaları” olarak açıkladılar.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. ve Antoto yetkililerinin, araçların hayırlı, uğurlu olması temennilerinin ardından tören, araçların MKZ Lojistik yöneticilerine teslim edilmesiyle son buldu.


Kaynak: http://www.kamyonum.com.tr/haber/MKZ-Lojistik-in-tercihi-MAN-araclari/22337

LOJİSTİK İHTİYAÇLARINIZ İÇİN
PROFESYONEL ÇÖZÜMLER

0242 228 96 97

MKZ Lojistik

ALTINKUM MAHALLESİ 416.SOKAK VİLLA MARTI NO:8/2 KONYAALTI/ANTALYA

Bu site ve içeriğini oluşturan materyallerin kullanım hakları MKZ LOJİSTİK’e aittir, izinsiz kullanılamaz © 2014 / Tasarım Ajansweb