HAKKIMIZDA

MKZ Lojistik Nakliye Petrol Tur.San.ve Tic.Ltd.Şti. kökleri 1984 yılından beri oluşan bir aile şirketidir. İlk yıllarda akaryakıt nakliyesi ve uluslar arası nakliyat işleri ile faal olan şirketimiz, son yıllarda hemen hemen her sektörde faaliyet gösteren şirketlerin lojistik hizmetlerini yapıyor olup, misyon olarak da zamanında ve güvenilir nakliye anlayışını sektöre getirmeyi amaçlamıştır.

Yenilikçi ve profesyonel hizmet anlayışıyla müşterilerimizin tam memnuniyetini almak öncelikli kuralımız olmuş, ve hizmet kalitemizden asla taviz vermemeyi ilke haline getirmiş olan şirketimiz faaliyetlerini sürekli yenilediği araç filosu ile kesintisiz devam ettirmektedir.

Üzerimize aldığımız her işi başarı ile ve zamanında bitirmeyi ilke haline getiren firmamız 2.kuşak aile fertleri ile hizmetlerine devam etmekte, ve yeni kuşaklara da hizmet kalitemizi daha da arttırarak aktarmayı hedeflemekteyiz.

LOJİSTİK İHTİYAÇLARINIZ İÇİN
PROFESYONEL ÇÖZÜMLER

0242 228 96 97

MKZ Lojistik

ALTINKUM MAHALLESİ 416.SOKAK VİLLA MARTI NO:8/2 KONYAALTI/ANTALYA

Bu site ve içeriğini oluşturan materyallerin kullanım hakları MKZ LOJİSTİK’e aittir, izinsiz kullanılamaz © 2014 / Tasarım Ajansweb